matura łódź
 

 

kursy maturalne, kursy do matury, matura Łódź

Kurs maturalne - matura z AOK Łódź

Licealisto, nigdy nie jest za wcześnie, by pomyśleć o zbliżającym się egzaminie dojrzałości. Bez odpowiedniego przygotowania do matury wyniki mogą okazać się niewystarczające, by dostać się na wymarzone studia. Dlatego też przygotowaliśmy dla was skuteczny kurs maturalny, który pomoże uzupełnić oraz przypomnieć i uporządkować posiadaną już wiedzę. Każda osoba zainteresowana naszą ofertą ma do wyboru kurs z zakresu niemal każdego przedmiotu szkolnego, z którego egzamin maturalny może mieć miejsce. Wszystkie spotkania odbywają się w Łodzi w dogodnych dla uczestników terminach – zarówno w weekendy, jak i w dni powszednie.

 

Każdy nasz kurs maturalny prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli – akademickich, mianowanych lub dyplomowanych, którzy dodatkowo posiadają uprawnienia Egzaminatorów Nowej Matury. Co więcej, oferujemy przygotowania do matury, których program został precyzyjnie opracowany pod kątem oficjalnych wymagań maturalnych. Niemal każdy nasz uczestnik zdaje egzamin maturalny na wysokim poziomie, który zapewnia szeroko otwartą furtkę do wymarzonej dalszej drogi edukacyjnej.  

 

W przeciwieństwie do konkurencji przykładamy dużą wagę do każdego przedmiotu, który może obejmować egzamin dojrzałości – w związku z tym oferujemy kurs maturalny nie tylko z matematyki, języka polskiego i angielskiego, ale również kurs z zakresu historii, fizyki, biologii, WOS, geografii, historii sztuki, chemii i języka niemieckiego. Każdy nasz kurs do matury odbywa się na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zapraszamy do Łodzi, by spełnić swoje marzenia o lepszej przyszłości. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

 

Akademicki Ośrodek Kształcenia zaprasza na kolejną edycję kursów maturalnych. Wiemy, iż matura w obecnej formie stanowi przepustkę na studia i jest egzaminem, od którego zależy dalsza droga edukacji, dlatego też przywiązujemy bardzo dużą wagę do wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych u nas zajęć.

 

Każdego roku badań skuteczności i efektywności naszych kursów. Wyniki tych badań wskazują, że 90-95% naszych słuchaczy z powodzeniem zalicza różne formy egzaminów. Efekty te uzyskujemy dzięki precyzyjnie dobranej kadrze dydaktycznej oraz formie prowadzonych przez nas kursów. Wśród naszych wykładowców nie ma ludzi przypadkowych, są to nauczyciele renomowanych szkół i nauczyciele akademiccy. Są to nauczyciele mianowani lub dyplomowani, z uprawnieniami Egzaminatorów Nowej Matury.

kursy maturalne w łodzi

 

Zajęcia odbywają się według oryginalnych, autorskich programów, które są całkowicie zgodne z założeniami merytorycznymi i wymogami Nowej Matury. Zajęcia na kursach maturalnych prowadzone są w formie: wykładów, ćwiczeń, dyskusji, testów w zależności od specyfiki przedmiotu i preferencji uczniów.
Tworzymy grupy przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym oraz na poziomie podstawowym.Kursy maturalne - harmonogram zajęć:

Kursy maturalne - harmonogram zajęć:
 

Zajęcia odbywają się w Łodzi na ul. Moniuszki 4a (Budynek Polska YMCA), w okresie od września 2021 do kwietnia 2022. Spotkania organizowane są w soboty lub w niedziele oraz w dni powszednie po godzinie 16:00. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po trzy godziny lekcyjne.

 

Proponujemy Państwu przygotowanie z następujących przedmiotów:

 

język polski, historia, historia sztuki, WOS, chemia, biologia, geografia, matematyka, fizyka, język angielski i język niemiecki.

 

 

Kurs obejmuje 90 godzin lekcyjnych w ramach jednego przedmiotu podzielonych na 30 spotkań + 10 godzin grupowych konsultacji – ogółem 100 godzin.

 

TERMINY ZAJĘĆ PRZEWIDYWANA ILOŚĆ SPOTKAŃ
Planowane rozpoczęcia kursów sukcesywnie od  września do listopada 2021 spotkania trwają do 23 grudnia 2021 Ok. 13 spotkań – 39 godzin lekcyjnych z danego przedmiotu
Od 24 grudnia 2021 do 1 stycznia 2022 przerwa Świąteczno - Noworoczna -
Od 2 stycznia 2022 do 30 kwietnia 2022 dalsza kontynuacja zajęć z uwzględnieniem ferii wielkanocnych 17 spotkań – 51 godzin lekcyjnych z danego przedmiotu

 

 

Koszt jednego kursu- przedmioty ogólnokształcące i języki obce:


Liczba godzin

Opłata za kurs
(wpłata jednorazowa)

Opłata za kurs
(wpłata ratalna)

Termin płatności rat


100
godzin lekcyjnych

 

1090zł
(10,90zł za godzinę lekcyjną)
 


1190zł
(11,90zł za godzinę lekcyjną)
 

I rata- 550zł płatna przy zapisie

II rata- 350zł płatna do 20.11.2021

III rata- 290zł płatna do 20.01.2022

Istnieje możliwośc indywidualnego rozłożenia rat. 

 

KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO MATURY Z BIOLOGII, MATEMATYKI I FIZYKI
DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE, POLITECHNICZNE I POKREWNE

 

KURSY MATURALNE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE, POLITECHNICZNE I POKREWNE TO KURSY OPRAWOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW Z ZAKRESU DYDAKTYKI. PROWADZĄCY SĄ WYKŁADOWCAMI AKADEMICKIMI LUB EGZAMINATORAMI MATURALNYMI Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM. KURS OBEJMUJE MODUŁ TEORETYCZNY I ĆWICZENIA PRAKTYCZNE.

 

SPOTKANIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W OKRESIE OD WRZEŚNIA 2021 DO KWIETNIA 2022.


OGÓŁEM NA JEDEN PRZEDMIOT PRZEZNACZAMY 100 GODZIN LEKCYJNYCH

(90 godzin lekcyjnych kurs + 10 godzin lekcyjnych konsultacji)

 

KOSZT JEDNEGO KURSU:
Liczba godzin Opłata za kurs
(wpłata jednorazowa)
Opłata za kurs
(wpłata ratalna)
Termin płatności rat
100
godzin lekcyjnych
1390zł
(13,90zł za godzinę lekcyjną)
1490zł
(14,90zł za godzinę lekcyjną)
  I rata- 700zł płatna przy zapisie

  II rata- 450zł płatna do 20.11.2021

  III rata- 340zł płatna do 20.01.2022

Istnieje możliwość indywidualnego rozłożenia rat!!!


Rabaty i promocje:

  • stały rabat 30,00 zł przy wyborze drugiego i każdego kolejnego przedmiotu
  • bezpłatne zajęcia (przed maturą) z psychologiem
    "Jak skutecznie radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym"
  • wszystkie materiały dydaktyczne w cenie kursu!!!

 

Bliższe informacje oraz zapisy w sekretariacie.

 

zobacz inne: kursy maturalne łódź   |    pozycjonowanie stron łódź e-pozycja.pl    |    realizacja: e-solution © 2006