matura łódź
 
kursy maturalne, kursy do matury zapisy AOK Łódź

Zapisy on-line

imię i nazwisko
adres
numer telefonu kontaktowego *  
e-mail *
rodzaj kursu
forma płatności
uwagi, przedmioty:
 
   

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

** Oświadczam, że informacje zawarte w regulaminie kursów AOK są mi znane i w pełni je akceptuję

** Akceptuje regulamin w szczególności zapoznałem/am się z punktem dotyczącym danych osobowych

** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademicki Ośrodek Kształcenia Jarosław Studziński z siedzibą w Łodzi przy ul. Gimnastycznej 37 w celach związanych z realizacją i obsługą rezerwacji i umowy.

Administratorem danych osobowych jest Akademicki Ośrodek Kształcenia Jarosław Studziński z siedzibą w Łodzi przy ul. Gimnastycznej 37. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach związanych z korzystaniem z serwisów internetowych, informowaniem o produktach i usługach oraz archiwizowaniem. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamawianych usług.
Pozostawienie danych jest niezbędne do kontaktu przedstawiciela szkoły, w celu omówienia rezerwacji i zapisu na wybrany kurs. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD sekretariat@aok-kursymaturalne.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
zobacz inne: kursy maturalne łódź   |    pozycjonowanie stron łódź e-pozycja.pl    |    realizacja: e-solution © 2006