matura łódź
 

kursy maturalne, kursy do matury, matura Łódź

Kurs maturalne - matura z AOK Łódź

Licealisto, nigdy nie jest za wcześnie, by pomyśleć o zbliżającym się egzaminie dojrzałości. Bez odpowiedniego przygotowania do matury wyniki mogą okazać się niewystarczające, by dostać się na wymarzone studia. Dlatego też przygotowaliśmy dla was skuteczny kurs maturalny, który pomoże uzupełnić oraz przypomnieć i uporządkować posiadaną już wiedzę. Każda osoba zainteresowana naszą ofertą ma do wyboru kurs z zakresu niemal każdego przedmiotu szkolnego, z którego egzamin maturalny może mieć miejsce. Wszystkie spotkania odbywają się w Łodzi w dogodnych dla uczestników terminach – zarówno w weekendy, jak i w dni powszednie.

 

Każdy nasz kurs maturalny prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli – akademickich, mianowanych lub dyplomowanych, którzy dodatkowo posiadają uprawnienia Egzaminatorów Nowej Matury. Co więcej, oferujemy przygotowania do matury, których program został precyzyjnie opracowany pod kątem oficjalnych wymagań maturalnych. Niemal każdy nasz uczestnik zdaje egzamin maturalny na wysokim poziomie, który zapewnia szeroko otwartą furtkę do wymarzonej dalszej drogi edukacyjnej.  

 

W przeciwieństwie do konkurencji przykładamy dużą wagę do każdego przedmiotu, który może obejmować egzamin dojrzałości – w związku z tym oferujemy kurs maturalny nie tylko z matematyki, języka polskiego i angielskiego, ale również kurs z zakresu historii, fizyki, biologii, WOS, geografii, historii sztuki, chemii i języka niemieckiego. Każdy nasz kurs do matury odbywa się na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zapraszamy do Łodzi, by spełnić swoje marzenia o lepszej przyszłości. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

 

Akademicki Ośrodek Kształcenia zaprasza na kolejną edycję kursów maturalnych. Wiemy, iż matura w obecnej formie stanowi przepustkę na studia i jest egzaminem, od którego zależy dalsza droga edukacji, dlatego też przywiązujemy bardzo dużą wagę do wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych u nas zajęć.

 

Każdego roku badań skuteczności i efektywności naszych kursów. Wyniki tych badań wskazują, że 90-95% naszych słuchaczy z powodzeniem zalicza różne formy egzaminów. Efekty te uzyskujemy dzięki precyzyjnie dobranej kadrze dydaktycznej oraz formie prowadzonych przez nas kursów. Wśród naszych wykładowców nie ma ludzi przypadkowych, są to nauczyciele renomowanych szkół i nauczyciele akademiccy. Są to nauczyciele mianowani lub dyplomowani, z uprawnieniami Egzaminatorów Nowej Matury.

kursy maturalne w łodzi

 

Zajęcia odbywają się według oryginalnych, autorskich programów, które są całkowicie zgodne z założeniami merytorycznymi i wymogami Nowej Matury. Zajęcia na kursach maturalnych prowadzone są w formie: wykładów, ćwiczeń, dyskusji, testów w zależności od specyfiki przedmiotu i preferencji uczniów.
Tworzymy grupy przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym oraz na poziomie podstawowym.Kursy maturalne - harmonogram zajęć:

Kursy maturalne - harmonogram zajęć:
 

Zajęcia odbywają się w Łodzi na ul. Moniuszki 4a (Budynek Polska YMCA), w okresie od 20 września  - 20 listopada 2019 do 30 kwietnia 2020. Spotkania organizowane są w soboty lub w niedziele oraz w dni powszednie po godzinie 16:00. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po trzy godziny lekcyjne.

 

Proponujemy Państwu przygotowanie z następujących przedmiotów:

 

język polski, historia, historia sztuki, WOS, chemia, biologia, geografia, matematyka, fizyka, język angielski i język niemiecki.

 

Uwaga : grupy rozpoczynaja zajęcia sukcesywnie od 20 września do 20 listopada!

 

Kurs obejmuje 90 godzin lekcyjnych w ramach jednego przedmiotu podzielonych na 30 spotkań + 10 godzin grupowych konsultacji – ogółem 100 godzin.

 

TERMINY ZAJĘĆ PRZEWIDYWANA ILOŚĆ SPOTKAŃ
Planowane rozpoczęcia kursów sukcesywnie od 20 września do 20 listopada 2019 spotkania trwają do 23 grudnia 2019 Ok. 13 spotkań – 39 godzin lekcyjnych z danego przedmiotu
Od 24 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020 przerwa Świąteczno - Noworoczna -
Od 2 stycznia 2020 do 30 kwietnia 2020 dalsza kontynuacja zajęć z uwzględnieniem ferii wielkanocnych 17 spotkań – 51 godzin lekcyjnych z danego przedmiotu

 

 

Koszt kursu:

Kursy Całkowity koszt kursu przy wpłacie gotówkowej za całość kursu przed jego rozpoczęciem Opłata za cały kurs
(w przypadku płatności ratalnej)
Termin płatności rat
Kursy maturalne

890,00 zł
(8,90 zł za godzinę lekcyjną)

950,00 zł
(9,50 zł za godzinę lekcyjną)
I rata - 500,00 zł płatna przy zapisie
II rata - 250,00 zł płatna do 20 XI 2019
III rata – 200,00 zł płatna do 20 I 2020
Języki obce

890,00 zł
(8,90 zł za godzinę lekcyjną)

950,00 zł
(9,50 za godzinę lekcyjną)
I rata - 500,00 zł płatna przy zapisie
II rata - 250,00 zł płatna do 20 XI 2019
III rata – 200,00 zł płatna do 20 I 2020

Istnieje możliwośc indywidualnego rozłożenia rat. 

 

KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO MATURY Z BIOLOGII I FIZYKI DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE, POLITECHNICZNE I POKREWNE

 

KURSY MATURALNE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE, POLITECHNICZNE I POKREWNE TO KURSY OPRAWOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW Z ZAKRESU DYDAKTYKI. PROWADZĄCY SĄ WYKŁADOWCAMI AKADEMICKIMI LUB EGZAMINATORAMI MATURALNYMI Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM. KURS OBEJMUJE MODUŁ TEORETYCZNY I ĆWICZENIA PRAKTYCZNE.

 

SPOTKANIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W OKRESIE OD PAŹDZIERNIKA 2019 DO KWIETNIA 2020. OGÓŁEM NA JEDEN PRZEDMIOT PRZEZNACZAMY 100 GODZIN LEKCYJNYCH.

 

KOSZT KURSU:

W PRZYPADKU PŁATNOŚCI JEDNORAZOWEJ KOSZT KURSU WYNOSI 1200 ZŁ. (12 ZŁ ZA GODZINĘ LEKCYJNĄ)

W PRZYPADKU PŁATNOŚCI RATALNEJ KOSZT KURSU WYNOSI 1250 ZŁ. (12,50 ZŁ ZA GODZINĘ LEKCYJNĄ)

SYSTEM SPŁAT RAT:

I RATA - 600 ZŁ PŁATNA PRZY ZAPISIE

II RATA - 400 ZŁ PŁATNA DO 20 XI 2019

III RATA - 250 ZŁ PŁATNA DO 20 I 2020

 


Rabaty i promocje

  • stały rabat 20,00 zł przy wpłacie całości za kurs do 15.09.2019
  • stały rabat 20,00 zł przy wyborze drugiego i każdego kolejnego przedmiotu
  • bezpłatne zajęcia (przed maturą) z psychologiem
    "Jak skutecznie radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym"
  • 10 godzin grupowych konsultacji w ramach danego przedmiotu
  • wszystkie materiały dydaktyczne w cenie kursu

 

Bliższe informacje oraz zapisy w sekretariacie.

 

zobacz inne: kursy maturalne łódź   |    pozycjonowanie stron łódź e-pozycja.pl    |    realizacja: e-solution © 2006